Menu Zamknij

O hodowli

Adamek – mała miejscowość w województwie świętokrzyskim, wokół lasy i piękne krajobrazy. Tutaj znajduje się ogród gryfoników, czyli Gardengrif.

Domowa Hodowla Gryfoników “Gardengrif” to efekt wieloletnich marzeń i planów, których początkiem jest po prostu miłość do zwierząt, szczególnie zaś do psów – stworzeń niezwykle komunikatywnych i chętnych do współpracy z człowiekiem.

Moja przygoda z gryfonikami zaczęła się kilkanaście lat temu. Ponad 17 lat mieszkała z nami brabantka ‘Gabi’ BIG STAR Kogel Mogel (22.08.2005 -12.04.2022).

W 2014 roku zamieszkała z nami importowana z Czech brabantkaYOUR DREAM Mawpet, czyli po prostu Niki, nasza pierwsza suczka hodowlana, która urodziła dwa mioty urodziwych szczeniąt, a jej córka ASARINA Gardengrif została w naszej hodowli. 

Gryfoniki to pieski, których osobowość znakomicie charakteryzuje powiedzenie: „W małym ciele wielki duch”. Są inteligentne i odważne. Potrafią dotrzymać kroku nawet potężnemu mastifowi.

Kynologia to moja pasja. Jestem członkiem Związku Kynologicznego w Polsce. Moje psy pochodzą od doświadczonych hodowców z dużymi osiągnięciami, mają też wyjątkowe rodowody. Gryfoniki z przydomkiem Gardengrif odnoszą sukcesy wystawowe w kraju i za granicą.

Nasze psy mieszkają w domu, są pełnoprawnymi członkami rodziny.

Mają do dyspozycji duży ogród, w którym buszują, prowadząc prawdziwe łowy na żyjące tam stworzenia. Udowadniają tym samym swoją sprawność i cały czas ćwiczą kondycję 🙂

Szczenięta w naszej hodowli przychodzą na świat tylko z bardzo starannie dobranych skojarzeń. Są one wyłącznie szczeniętami rodowodowymi.

Translate »